Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3místná kancelářská lavice z oceli a barevného recyklovaného technopolymeru - Verenza

  • Kód: VERENZA4
Kč 28.981,11 Kč 37.675,54 -23%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Dodací lhůty
15 pracovních dnů od data objednávky
sedací zařízení
technopolymer
Strukturální materiál
ocel
Délka (cm)
155 cm
Hloubka (cm)
60 cm
Výška (cm)
78 cm
Viadurini Living

3místná lavice do kanceláře z ocelového a barevného technopolymeru vyrobeného v italském designu.

Jednoduchý design této 3místné kancelářské lavice lze přizpůsobit různým kontextům.
Jeho zvláštnost je dána inovativním materiálem, ze kterého je složen: technický polymer činí příslušenství flexibilním a sleduje pohyby těla, aby bylo zajištěno zcela ergonomické sedadlo. Jedná se o plastový materiál, který má fyzikální a mechanické vlastnosti podobné kovům a který lze 100% recyklovat s certifikací TÜV GS.

Odolná kovová konstrukce poskytuje maximální praktičnost a bezpečnost a zaručuje pohodlí a ergonomii pro ty, kteří chtějí doplněk vysoké funkční a estetické kvality.

Technické vlastnosti:
  • Struktura: 3místný nosník s monokokem v technopolymerové povrchové úpravě RAL, nosná konstrukce z oceli s chromovou povrchovou úpravou.
  • Základna: Černě lakovaný paprsek s chromovanými nohami v ocelové kulaté trubce o průměru 16 mm.
  • Nohy: černé.

Výrobní proces probíhá v plném souladu s udržitelností životního prostředí výběrem 100% recyklované suroviny od samého počátku.
Kvalita 100% Made in Italy navíc hrdě uzavírá směrové a konstrukční systémy, jakož i provoz a výrobu, což zaručuje ergonomický výrobek a hodnotu.

Konstrukce ergonomického sedadla ve skutečnosti vyžaduje hluboké znalosti anatomických, fyziologických a psychologicko-kognitivních charakteristik člověka, aby byla zajištěna úplná pohoda pracovníka.
Díky neustálému výzkumu a technologickým inovacím se zrodila certifikovaná vysoce kvalitní sedačka navržená kolem člověka a jeho pracovního prostředí.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty