Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3 sedačka venkovní pohovka z kovu, lana a tkaniny vyrobené v Itálii - Orona

Kód: ORONADIV3
Kč 75.333,30 Kč 100.303,33 -25%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Kov, lano a textilie
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů
Délka (cm)
220
Hloubka (cm)
80
Výška (cm)
71
Viadurini in the Garden

Třísedadlová venkovní pohovka z kovu, tkaniny a lana s barevným designem Made in Italy.

Tato řada venkovního nábytku zaměřuje svou pozornost na použití lana kombinovaného s jasnými barvami, aby dokonale kombinovala moderní a elegantní design se zábavnými povrchy, které dodají životnímu prostředí živost a charakter.
Díky různým barevným kombinacím, které mohou být vytvořeny mezi tkaninou, lanem a kovem struktury, může být každý prvek linky přeměněn na jedinečný kus. Vyrobeno v Itálii s inovativními technikami a kvalitními materiály. Každý produkt se vyznačuje pevností, pevností díky kovu a odolností vůči skvrnám, plísním, vlhkosti a slunečnímu záření díky tkanině používané pro sedadla a opěradla.

Tato třímístná venkovní pohovka je kus s jedinečným a rafinovaným designem vyrobeným výhradně v Itálii s vysoce kvalitními surovinami, aby byl zajištěn dlouhodobý finální produkt, který si zachová své vlastnosti nezměněné. Vyznačuje se obálkovacími liniemi a je ideální pro zdobení venkovních prostředí, jako jsou zahrady nebo velké terasy, dávající charakter a živost. Jeho struktura je vyrobena z kovu natřeného termosetovým práškem a ze 100% barvené akrylové textilie, což dává výrobku vynikající odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám .

Dostupné barvy:
  • mátově zelená;
  • světle modrá;
  • Červené.

Poslední zobrazené produkty