Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3 místná maxi L205 cm moderní design faux kůže / látka Erica

Kód: ERICA3MAXI
Kč 48.882,00
včetně DPH

madein_italy

Služby spojené s produktem

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
L 205 x D 102 x H 88 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Stile Relax
3 místná maxi L205 cm moderní design faux kůže / látka Erica
Erica je designový sedací souprava, která se vejde do nějakých díky prostředí pro svou univerzálnost; obklopen elegantní hraničního dohledu, který sleduje linii pohovku a umožňuje současný a moderní. Můžete ho mít v různých povrchových úpravách, jako je umělé kůže a skvrna tkaniny.

Kryty k dispozici:
Pohovka Erica je k dispozici v různých typů povlaku, rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A:
- odolný vůči znečištění tkaniny Savoy; Savoy je tkanina moderní koncepce, příjemná na dotek a velmi odolné proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této textilie je její celková nepropustnost pro vodu: je to ve skutečnosti gatantito jako „vodu odpuzující“. 89% polyester, 8% Nylon, 2% bavlna, 1% viskóza.
- odolný vůči znečištění tkaniny Ritz;    Ritz je příjemné na dotek tkaniny, zvoleného jako povlak pro tyto křesla díky své charakteristické odolností vůči opotřebení. Je to skvrna odolné textilie složená z 86% polyester, 14% polyamidu. Váha / tloušťka 490 gr / MTL.
2) Kategorie B:
- Faux America;   America je imitace kůže vyrobena ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / lm a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou charakteristickými znaky této vrstvy a dělat to ideální pro nejvyhledávanějších modelů křeslech a zpracovány.
- Faux Luxor; Luxor je imitace kůže vyrobena ze 100% PU. Měkké na dotek, má hmotnost 460 g / m² a je k dispozici v široké škále barev. Mrobidezza a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a je vhodný pro speciální a sofistikované modely.

Jak zvolit FINISH: dall'apposito vyberte rozbalovací nabídce kategorii qualle patří do požadovaného povlaku. Poté se zobrazí vzorníku vzhledem k výběru a ukazuje v poli, které vedle snímků vyrobených požadovaného barevného kódu.

VLASTNOSTI:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a kovových mechaniky.
- vložka: ekologická polyuretanová pěna s různými hustotami pokryté Dacron.
- kryt: faux kůže a barvení tkanin.
- Nohy: kov.

Erica je možné přizpůsobit a přizpůsobit všem vašim potřebám, kontaktujte nás na adrese clienti@viadurini.it pro více informací a / nebo uvozovek.

Italský výrobce
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní křesla a alzapersona, relaxační sedací soupravy a motorizované pohovce, jejichž cílem je zajistit psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s dokonalým spojením c ompetenze technologie, zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem výrobek této firmy, máte jistotu, a to nejen získat 100% italské a zaručit, ale také technické a funkční systém, který integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, možností výběru modelů a velikostí s celou řadou látek a povrchových úprav. Ve skutečnosti, různé úpravy jsou možné, aby se dosáhlo skutečné křesla na míru navrženy a vyrobeny s ohledem na každou potřebu a každý požadavek.
kvalita
Techničtí odborníci, kteří aktualizovat a neustále inovovat své schopnosti, a zruční řemeslníci, hluboké znalosti materiálů a výrobních postupů zajištěno, že produkty jsou vyrobeny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracování
Specializovaný personál v čalouněného nábytku průmyslu schopni navrhnout a sestavit židle a technici, kteří mají specifické odborné znalosti v oblasti navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu křesla, masážní židle a křesla alzapersona. Dlouhá zkušenost a pozornost moderním designem zajišťuje relace Jedinečnost a všestrannost, které dělají kusy nábytku, které mohou být začleněny do různých domácích prostředích.
technologie
Rozvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a mohou být umístěny ve specifických oblastech sezení a umožňují sestavit křesla / sedací soupravy relaxaci, masážní židle a křesla alzapersona kteří mají možnosti, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka.
Mechanismy na jeden nebo dva motory pohybu stupátka a zadní střídavě autonomní nebo nezávislí, funkce zvedání, alzapersona zařízením, které umožňuje snadné zaujmout vzpřímenou polohu, vibromassage pro příjemný distribuované vliv na záda, sedák a stupačka, automatická nebo motorizovaný pohyb, jsou tyto možnosti a kombinace vyvinut: harmonické množina řešení pro splnění jakýkoliv typ požadavku.

Poslední zobrazené produkty