Made in Italy

3 kovové zahradní nářadí s dřevěnou základnou vyrobené v Itálii - zahrada

  • Made in Italy
  • Kód: GARDEN
Kč 8660,73 Kč 9623,15 -10%
Materiál Kov a dřevo
Dodací lhůty 7 dní produkt na skladě / 4 týdny produkt na objednávku
Délka (cm) 30
Hloubka (cm) 16
Výška (cm) 29.5

Zahradní nářadí z lakovaného kovu s dřevěnou základnou Vyrobeno v Itálii, 3 kusy.

Tato řada produktů je navržena a vyrobena italskými řemeslníky s materiály vybranými pro zajištění 100% výroby v Itálii díky husté síti laboratoří rozložených po celém italském území, které představují italskou dokonalost ve vytváření vysoce kvalitních ručně vyráběných výrobků. . Jsou to výrobky navržené tak, aby byly dlouhodobé a měly silnou osobnost, která se může stát součástí každodenního života každého jednotlivce, a proto je každý produkt charakterizován svou vlastní samostatností, která mu umožňuje přizpůsobit se velmi odlišným situacím v zařízení. mezi nimi, od nejklasičtějších po nejmodernější, vždy nalézající svůj prostor a perfektní polohu.

Složení zahradního nářadí s inovativním designem, který zahrnuje motyku , hrábě se 6 zuby a lopatu vyrobenou výhradně z malovaného kovu.
Aby byla ještě praktičtější, zahrnuje zahrada také funkční dřevěnou základnu, kde můžete po dokončení práce uložit všechny nástroje, čímž získáte optimalizaci prostoru a praktičtější a organizovanější uspořádání.

Velikost : L 30 x P 16 x H 29,5 cm.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro