Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

3. kolo krabice konstrukce pony malé, střední, velké Valerio

Kód: VALERIO
Kč 15.864,39 Kč 21.411,74 -26%
- +
Materiál
poník
Opatření
Ø 31/26/20 x H.18 / 14/10 cm
Barva
acidwash
Dodací lhůty
7 dní dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Collezione Living
3. září kulaté krabice pony malé, střední, velké Valerio
Pro ty, kteří mají problémy udržování pořádku doma nebo v kanceláři od této chvíle bude schopen vyřešit tento nepříjemný problém s stylu a třídě! Sada boxů je určen pro ty, kteří mají rádi minimální a základní prostředí a může být skvělý způsob, jak dát trošku barvy s rafinovanou elegancí. Navrženy tak, aby být zaveden ve všech oblastech vašeho domova či kanceláře, můžete si být přizpůsoben pro prostředí, knihovny, skříně a různých zásuvek. Vhodné k obsahovat objekty různých velikostí a příslušenství, má malé rozměry zabírá prostor také snížena.

producent
Tento výrobek je součástí kolekce vyrobené z pečlivého stylista estetiky a výzkum, jehož cílem je kombinovat nadčasovou eleganci, noblesním prostředí a vyváženost tvarů a barev. Návrhy se pohybují od nábytku do ložnice, obývacího prostoru, tabulek a konzolí až po osvětlení. Styl je nezaměnitelný: luxus, elegance, pohodlí, linearita a zvláštní pozornost k jedinečnosti a exkluzivity projektu. Zpracování se provádí pomocí první kvalitní materiály, pečlivě vybraných a pomocí přesných postupů řezání a obrábění. Od klasických až po moderní minimalistický styl, tato sbírka zařízení umožňuje přání a touhy každého zákazníka, při respektování kontext, ve kterém jsou zahrnuty tyto zařízení a doplňky.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie