Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2místná venkovní pohovka z hliníku a textilu - Cottage Luxury od Talenti

Kód: COTTAGEDIV2
Kč 164.286,17
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 210 x P 100 x H 73 cm V sedlo 20 cm
Designer
Ramón Esteve
Dodací lhůty
20 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Talenti

Dvoumístná venkovní pohovka s moderním designem z bílého hliníku nebo grafitu a látky, Cottage Luxury od Talenti.

Dvoumístná zahradní pohovka Cottage Luxury má konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku a odnímatelné polštáře v látce s polstrováním ze suché pěny.
Opěradlo je podepřeno syntetickými elastickými popruhy sladěnými s barvou syntetického lana, které zakrývá područky.
Syntetické lano je materiál skládající se z dvojitého opletu zkonstruovaného s polyesterovým jádrem a víka z vícevrstvého propylenu. Vnější vlákno, ze kterého se skládá, je vodotěsné a odolné proti UV záření.
K dispozici ve třech různých barvách:
  • struktura z bílého hliníku, područky a opěradlo ze syntetického lana a světle šedé pásky, sedák ze světle šedé látky (100% pp);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo ze syntetického lana a tmavě šedé pásky, sedák z tmavě šedé látky (100% pp);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo ze syntetického lana a tmavě šedé pásky, sedák z černo-bílé látky (100% pp).
Kolekce Cottage Luxury má rustikálního ducha, který se znovu a znovu objevuje.
Kombinuje kvalitu mnoha materiálů. Konstrukce je vyrobena z hliníku, sedák je vyroben z rychle zaschlé pěny a je potažen látkou odolnou proti atmosférickým vlivům.
Zvláštnost tohoto produktu oceňují zejména opěradla a loketní opěrky modulů. Vyrobeno ze syntetického elastického popruhu pro první a syntetického námořního lana pro druhé.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakoukoli položku této značky. Kontaktujte nás pro další informace.
Pozn . : Dekorační polštáře nejsou zahrnuty v ceně; navíc pro další ochranu doporučujeme použití speciálních krytů v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty