Made in Italy

2místná pohovka do obývacího pokoje z šedé látky s okrajem Made in Italy - Ardenne

  • Made in Italy
  • Kód: ARDENNE1
Kč 54.884,30 Kč 68.605,25 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů
Délka (cm) 212
Hloubka (cm) 115
Výška (cm) 45

2místná pohovka z látky s pohyblivými opěradly Made in Italy.

2místná pohovka do obývacího pokoje kompletně vyrobená v Itálii, plně čalouněná v látce šedé s oranžovým lemováním a oranžové zadní polštáře se žlutým lemováním. Konstrukce je vyrobena z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, pokrytá ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedák a opěrák jsou polstrované polyuretanovou pěnou . Funkčnost výrobku podtrhuje praktický a zcela snímatelný kryt zádové polštáře, které lze posouvat, aby bylo možné zvolit jejich volné umístění, aby bylo možné přizpůsobit pohovku vlastním potřebám pohodlí.

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily vysokou kvalitu finálního produktu, perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Rozměry :
  • pohovka: Š 212 x H 115 x V 45 cm;
  • zádový polštář: Š 90 x H 37 x V 37 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter