Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

2 židle moderního designu v perlové bílé plexiskla Meggy, made in Italy

Kód: MEGGY BIANCO
Kč 13.116,63

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Materiál
PMMA + kov
Opatření
L 37 x H 46/86 x D 40 cm
Barva
neprůhledná bílá
Dodací lhůty
7 dnů potvrzení objednávky * Dodací doba se může zvýšit v případě, že výrobek není k dispozici skladem
Viadurini Collezione Living
2 židle moderního designu v perlové bílé plexiskla Meggy, made in Italy
Sedí v bílé perleťové barvě plexiskla PMMA, zajímavou silueta korzetu žen, ve tvaru laser namontovaný na rámu v bílém práškovým nástřikem kovu. Prodej set se skládá z n. ° 2 židle. Fyzikální a technické vlastnosti plexiskla (šoku, stres-odolné, trvanlivé, tepelně izolační), aby tento výrobek doplňkem praktické a funkční nábytek, vhodný pro jakékoliv prostředí. Jas a jas zůstávají konstantní a beze změny v průběhu času. Z plexiskla PMMA z panenského polymeru používá netoxické, hypoalergenní, bez zápachu a antibakteriální. Recyklovatelné 100%. Počala navržený a vyrobený v Itálii, s italskými materiály.

Tento produkt je vyroben společností jednoznačně zaměřena na vývoj designových trendů a pohodlí plexiskla. Na základě zkušeností získaných v letech činnosti, myšlenky kreativních italských návrhářů jsou transformovány do objektů připravených k zařizování každé místnosti osobnost: nábytek, bytové zařízení, bytové doplňky a osvětlení, které jsou zásadní položky v domácím prostředí.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie