Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 zásobníky na tmavě hnědé kožené 41x28x5cm a 45x32x6cm Anastasia

  • Kód: ANASTASIA MARRONE SCURO
Kč 16.359,44 Kč 25.371,38 -36%
včetně DPH
- +
Materiál
kůže
Opatření
L.41 / 45 x H.5 / 6 x str.28 / 32 cm
Barva
tmavě hnědá
Dodací lhůty
7 dní dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Living
2 zásobníky na tmavě hnědé kožené 41x28x5cm a 45x32x6cm Anastasia
Elegance, styl a design ke stolu? Zvolit Anastasia zásobník! Dobře nastavit tabulky má své kouzlo a dělá každé jídlo speciál. Hodina večeře je obvykle jeden z mála okamžiků, během dne, kde najdete celou rodinu pohromadě. Chcete-li maximalizovat této příležitosti tak důležité, což je ještě více zvláštní, že je důležité, aby na nádobí tabulky příjemné na pohled, ale zároveň funkční. Anastasia zásobník je dobrým příkladem: má nadčasový linii a mohou být použity k mnoha účelům.
Vyznačuje se typicky italský design a vyznačuje se střízlivý, ale rafinované. Adoperatelo sloužit omáčky nalít do speciálních misek nebo vést k Diners Cocotte obsahující vynikající soufflé stále horká a připravené k jídlu. Tento zásobník se používá také sloužit různé kontejnery koření přímo na stole nejsou přímo obohatit potraviny s příchutí, že ne každý mohly zaujmout. Anastasia přihrádka je elegantní dárek pro všechny, kteří mají rádi vkusné detaily, které vždy dělají rozdíl.

producent
Tento výrobek je součástí kolekce vyrobené z pečlivého stylista estetiky a výzkum, jehož cílem je kombinovat nadčasovou eleganci, noblesním prostředí a vyváženost tvarů a barev. Návrhy se pohybují od nábytku do ložnice, obývacího prostoru, tabulek a konzolí až po osvětlení. Styl je nezaměnitelný: luxus, elegance, pohodlí, linearita a zvláštní pozornost k jedinečnosti a exkluzivity projektu. Zpracování se provádí pomocí první kvalitní materiály, pečlivě vybraných a pomocí přesných postupů řezání a obrábění. Od klasických až po moderní minimalistický styl, tato sbírka zařízení umožňuje přání a touhy každého zákazníka, při respektování kontext, ve kterém jsou zahrnuty tyto zařízení a doplňky.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty