Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 venkovní stoličky z lakované oceli vyrobené v Itálii - Scab Design Summer

Kód: SUMMERSGAB
Kč 11.925,74
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Ocel
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
46.5
Hloubka (cm)
49
Výška (cm)
96
Scab Design

Venkovní stolička z lakované oceli s jednoduchým designem Made in Italy, 2 kusy.

Venkovní stolička vyrobená v Itálii se strukturou z pozinkované a práškově lakované oceli doplněné bavlněným polštářem z panamy, který umožňuje stohování až na maximálně 8 kusů, což v případě potřeby umožňuje vynikající optimalizaci prostoru.
Díky základnímu designu a letní chuti se tato stolička ukazuje jako extrémně všestranná, a proto se dokáže bezchybně přizpůsobit jakémukoli venkovnímu prostoru a současně pomáhá dodávat výstřední a živý barevný nádech. Základní linie a použití vybraných surovin dávají život vysoce kvalitnímu produktu ideálnímu pro ty, kteří hledají originalitu a funkčnost v jediném předmětu s moderní a kreativní chutí.

Dostupné barvy :
  • Bílý;
  • antracit;
  • holubice šedá;
  • cihlový;
  • Limetkově zelená;
  • světle modrá.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty