Made in Italy

2 stropní svítidla barva slonová kost moderní design, diam.43cm, Lena

  • Made in Italy
  • Kód: LENA1486
Kč 5497,37 Kč 6871,65 -20%
Opatření Průměr 43 cm H18
Dodací lhůty 7 pracovních dní * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není k dispozici ve skladu.
2 stropní svítidla barva slonová kost moderní design, Ø43, Lena
2 stropní svítidla s PMMA opál difuzoru čepici. Vlys v sandylex perla. Provedení s výzdobou v šedé a fialové. Útok bíle lakovaný kovový strop. Upevňovací systém s magnety.

E27
Žárovky: 2 x 42 W max - E27 HG (nejsou zahrnuty).

italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 spojuje nápady, materiály a styl vytvořit předměty pro život každý den. Design se stává praktické a cenově dostupné, každodenní stává mimořádným zážitkem, nový výklad pojmu světla a prostoru.
Použití materiálů, jako je akryl, polykarbonát, dřevo a termofuse materiálů a recyklovaných plastů, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, jsou tvarované výrobky s jedinečným designem, ale stále funkční. Lampy zavěšení design, moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy ... zařízení jsou navrženy tak, aby vytvářet vzrušení a provokovat nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „dobrý design“: filosofii, myšlenku, jiný způsob života a nový způsob, jak si své výtvory ambiente.Nascono tak lehké konstrukci, podstatné a udržitelné, vstoupit do obydlí po celém světě.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro