Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 sedací venkovní pohovka z hliníku a tkaniny - Cottage Luxury by Talenti

Kód: COTTAGEDIV2
Kč 141.011,88
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 210 x P 100 x H 73 cm H sedadlo 20 cm
Designer
Ramón Esteve
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Talenti

Moderní designová dvoumístná pohovka z bílého nebo grafitového hliníku a tkaniny, Cottage Luxury by Talenti.

Dvoumístná zahradní pohovka Cottage Luxury má strukturu vyrobenou z hliníku s práškovým nástřikem a odnímatelných polštářů z tkaniny , se suchou pěnovou výplní.
Zadní část je podepřena syntetickými elastickými pásy koordinovanými s barvou syntetického lana, které zakrývá loketní opěrky.
Syntetické lano je materiál sestávající z dvojitého úpletu vyrobeného z polyesterového jádra a vícevrstvého propylenového krytu. Vnější vlákno, ze kterého je složeno, je vodotěsné a odolné vůči UV záření.
K dispozici ve třech různých barvách:
  • bílá hliníková konstrukce, područky a záda v syntetickém laně a světle šedé pásy, sedák ve světle šedé tkanině (100% pp látka);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo ze syntetického lana a tmavě šedých popruhů, sedák z tmavě šedé látky (100% pp látka);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo ze syntetického lana a tmavě šedé popruhy, sedák v černé / bílé tkanině (100% pp látka).
Kolekce Cottage Luxury má rustikálního ducha přepracovaného moderním a inovativním klíčem.
Kombinuje kvalitu mnoha materiálů. Konstrukce je vyrobena z hliníku, sedák je vyroben z rychleschnoucí pěny a je potažen látkou odolnou proti povětrnostním vlivům.
Specifičnost tohoto produktu je oceněna zejména v zádech a loketní opěrce modulů. Vyrobeno ze syntetického elastického popruhu pro první a syntetického námořního lana pro druhé.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakýkoli článek této značky. Kontaktujte nás pro více informací.
Pozn . : Dekorativní polštáře nejsou zahrnuty v ceně; také pro další ochranu doporučujeme použití speciálních potahů v zimní sezóně, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás prostřednictvím příslušného formuláře „ Žádost o informace “.

Poslední zobrazené produkty