Made in Italy

2 ručně zdobené lahve na víno z ekologického křišťálu s víkem - cyklon

  • Made in Italy
  • Kód: CICLONE6
Kč 6.198,26
Materiál ekologický krystal
Opatření v 26 cm
Dodací lhůty 4 pracovní týdny
Kapacita 90 cl

Luxusní láhev na víno z ekologického křišťálu s elegantní ručně vyráběnou spirálovou dekorací 100% vyrobené v Itálii, 2 kusy.

Tato láhev vína je dána mimořádně elegantním a rafinovaným lineárním designem s jemnými a čistými tvary zdobenými střídavými a obklopujícími hrami lesklých a saténových linií, které dávají originální a jiskřivý vzhled. pro prestižní a sofistikované vybavení. Jednoduchost designu zdůrazňuje transparentnost a lesk materiálu, který vylepšuje nápoj o třídu a mistrovství prostřednictvím klasických, ale zvláštních tvarů díky dekoracím a designu, které dávají příjemně hmatovou a vizuálně elegantní a rafinovanou hru .

Takto kolekce předvádí dokonalost vysoce kvalitního nádobí určeného těm, kteří chtějí rafinované a stylové nádobí a rádi vyniknou.
Protože pití je jednoduché gesto, které každý z nás dělá každý den a které si ještě více zpříjemní používání brýlí, sklenic a lahví schopných přenášet emoce .

Navržen a pečován do nejmenších detailů s vytříbeným a elegantním designem, který zvyšuje průhlednost a lesk materiálu, hraje při tvorbě řady zásadní roli ten druhý: inovativní a ultrajaderný průmyslový ekologický krystal je pouze jeden 100% zpracovatelný pro gravírování, řezání a broušení.
Vyhovuje také vysokým etickým a ekologickým normám a je vyroben s důrazem na detail typický pro řemeslníka. Výsledkem je vysoce kvalitní produkt vyrobený v Itálii , který prožije kvalitu a krásu úplným způsobem.

Vlastnosti průmyslového ekologického krystalu:
  • Transparentnost : nejprůhlednější z křišťálových brýlí
  • Brilantnost : jedinečná brilantnost daná nejčistšími surovinami
  • Odolnost : mimořádně odolný proti rozbití, každý produkt prochází 7 testy kvality
  • Lze mýt v myčce : testováno pro více než 4000 použití v profesionálních myčkách
  • Sonority : čisté a živé zvuky, jako nejlepší krystal
  • Ekologické : 100% recyklovatelné, vyrobené s ohledem na životní prostředí
Výrobní služba probíhá v celkovém ohledu na životní prostředí pomocí elektrických pecí s 0% znečišťujících bělených látek a 0% emisí do atmosféry.
Použitá energie je ve skutečnosti čistá energie pocházející z elektráren na biomasu, fotovoltaických panelů nebo geotermální energie.
Kromě toho nejčistší suroviny umožňují získat 100% recyklovatelný materiál.

Služba přizpůsobení je k dispozici pro formy, rytiny, výrobu broušeného skla a velikost lisovaných a foukaných výrobků.
Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás vyplněním formuláře „ Žádost o informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter