Made in Italy

2 nebo 3místná rozkládací pohovka z vyjímatelné červené látky Made in Italy - Geneviev

  • Made in Italy
  • Kód: GENEVIEV2
Kč 53397,52 Kč 66746,96 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů

2 nebo 3místná rozkládací pohovka v červené látce se snímatelným potahem Made in Italy.

Pohovka do obývacího pokoje, kterou lze přeměnit na pohodlnou postel kompletně vyrobenou v Itálii potaženou červenou odnímatelnou látkou , dostupná ve 2 nebo 3místné verzi. Konstrukce je z kovu a jedlového dřeva s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou, zatímco sedák a opěrák jsou z polyuretanové pěny s akrylovým vláknem. Matrace má elektrosvařovaný síťový mechanismus s popruhy a je vyrobena z aloe a prošívané pěny ve tvaru diamantu . Sedací a opěrné polštáře zůstávají připoutané ke konstrukci, i když se pohovka promění v postel. Funkčnost této pohovky podtrhují zadní polštáře , uvnitř kterých je praktická přihrádka na polštář .

Řešení zařízení vyznačující se funkčností a komfortem , které vyniká svou jednoduchostí a všestranností použití , dokáže dotvořit vybavení každého obytného prostoru současnou estetikou, obohatí jej a změní jeho vzhled. Jednoduchým gestem se promění v útulnou a pohodlnou postel , která se ukáže jako optimální řešení i pro ty , kteří mají k dispozici malé pokoje a hledají nápad na vybavení , který jim umožní nabídnout postel přátelům a příbuzným a zároveň obohatit vlastní bydlení místnost s nádechem stylu a osobnosti .

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality, dokonale vyrobený a s důrazem na detail. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční rozkládací pohovka vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Dostupné velikosti:
  • 3místná pohovka: Š 220 x H 96 x V 89 cm - matrace 160 x 195 x V 20 cm.
  • 2místná pohovka: Š 160 x H 96 x V 89 cm - matrace 100 x 195 x V 20 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro