Made in Italy

2 nebo 3místná pohovka v designu bílé látky Made in Italy - Abudhabi

  • Made in Italy
  • Kód: ABUDHABI2
Kč 44517,20 Kč 55646,62 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů

2 nebo 3místná pohovka v bílé látce Made in Italy.

Moderní a elegantní pohovka do obývacího pokoje kompletně vyrobená v Itálii s bílým látkovým potahem a strukturou z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Odpružení je tvořeno propletenými elastickými pásy, sedák a opěrák jsou polstrované polyuretanovou pěnou s akrylovým vláknem. Polštáře zad, hlavové a loketní opěrky jsou smíšené. Efektivitu a modernost této pohovky podtrhuje praktický, zcela snímatelný potah .

Kus nábytku vyznačující se minimalismem a elegancí navržený tak, aby originálním způsobem dotvářel obývací prostor, nabízí pohodlí a funkčnost spolu s všestrannou a vytříbenou estetikou. Její design se vyznačuje jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která obohatí každý obývací pokoj o moderní styl a nabízí pohodlné a přívětivé řešení zařízení, kde můžete trávit chvíle věnované relaxaci. Polštář opěradla také zajišťuje správné držení těla spolu s praktickými bočními područkami, které umožňují pevnou a optimální oporu .

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily vysokou kvalitu finálního produktu, perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká , příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Dostupné velikosti:
  • D 245 x P 93 x V 93 cm (3 místa);
  • D 180 x P 93 x V 93 cm (2 místa).
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter