Made in Italy

2 nebo 3místná pohovka s rozkládacími sedadly z látky Made in Italy - Alis

  • Made in Italy
  • Kód: ALIS
Kč 52.333,30 Kč 65.416,69 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů

Pohovka do obývacího pokoje s rozkládacími sedadly z vyjímatelné látky Made in Italy.

Moderní a elegantní pohovka do obývacího pokoje celá potažená zcela snímatelnou látkou se strukturou z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Jeho design se vyznačuje výsuvnými sedáky , z nichž každé lze nezávisle na ostatních manuálně posouvat až o cca 42 cm dopředu, takže užitečný sedák přechází z 57 cm na cca 95 cm. Sedadla jsou také vybavena kolečky s gumou proti poškrábání , aby se sekce pohodlně pohybovaly. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedáky jsou vyrobeny z polyuretanové pěny a zádové polštáře jsou vyrobeny ze smíšeného prachového peří.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika se vyznačuje jednoduchými tvary a liniemi , které z něj dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace vychází z výrobního procesu Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Dostupné povrchové úpravy:
  • zelená tkanina;
  • antracitová tkanina.
Dostupné velikosti:
  • D 215 x P 99 x V 85 cm (2 místa);
  • D 244 x P 99 x V 85 cm (3 místa).
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter