Made in Italy

2 modré těžké ručníky pro hosty v luxusním italském designu - Jojoba

  • Made in Italy
  • Kód: JOJOBA2
Kč 1.825,17 Kč 2.281,47 -20%
Materiál 100% len
Barva nekonečný modrý ecoash
Dodací lhůty 5 pracovních týdnů
Délka (cm) 40
Výška (cm) 60

Ručník pro hosty v těžkém modrém plátně se zdobeným okrajem, luxusním a designem vyrobeným v Itálii, 2 kusy.

Hodnota tradice se snoubí s moderním životním stylem v této osušce pro hosty v těžkém modrém lněném prádle a na krátkých stranách je našita lemovka se skládaným vzorem .
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova tohoto produktu ušlechtilého kouzla a vzácné látky .

Toto prádlo je ve skutečnosti absolutní modernost , volba žít současný život těch, kteří chtějí strávit chvilku úplné svobody, která vede k vytvoření autentického a ručně vyrobeného produktu v nejvyšší kvalitě .
Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Článek se zrodil s respektem k životnímu prostředí a s přírodou jako s životním stylem k dosažení rovnováhy vitálních energií, v harmonickém souboru vylepšení, přírody a pohody, ve kterém se ekologická udržitelnost stává způsobem, jak být. Pro ty, kteří žijí přítomností očima zítřka, pro ty, kteří žijí svět jako a nekonečný a volný prostor, který nepotřebuje slova.

Opatření:
  • 40 x 60 cm
Složení:
  • 100% len
Užitečné tipy:
Výrobek omyjte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40% C, nebělte, nenamáčejte a nežmýkejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a bez přímého působení slunečního záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: odstíny a odchylky v čase a mezi položkami je třeba považovat za zvláštní vlastnosti produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů. Naše prádlo je nekonečná moderna. Volba současného životního stylu, pozadí rytmu života. Věnováno těm, kteří prožívají své zkušenosti s prostorem jako okamžik čisté svobody a hledají konkrétnost, která by měla jít se stylem bez kompromisů.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter