Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 moderní stoličky z oceli a technopolymeru vyrobené v Itálii - Scab Design Alice

Kód: ALICESGAB1
Kč 10.061,51
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Technopolymer a ocel
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
49
Hloubka (cm)
51
Výška (cm)
114
Scab Design

Moderní ocelová stolička s pláštěm z technopolymeru Made in Italy, 2 kusy.

Moderní stolička vyrobená v Itálii složená z recyklovatelné skořepiny technopolymeru a čtyřnohé konstrukce s trubkovou ocelovou opěrkou nohou o průměru 16 mm, což umožňuje stohování až na maximálně 4 jednotky.
Jeho linie připomínají klasický a tradiční design, který se vrací do moderního klíče díky použití obzvláště inovativních surovin a povrchových úprav se současnou chutí. Styl, který charakterizuje tento článek, je proto diskrétní, ale zároveň působivý, což vám umožní dokončit a obohatit jakýkoli prostor v domě díky jeho univerzálnosti a dostupným povrchovým úpravám, které mohou odpovídat jakékoli situaci při vybavení.
Dvě povrchové úpravy v lakované verzi dostupné pro základnu také umožňují umístit stoličku i do venkovních prostorů a jedinečným a senzačním způsobem zvýšit její estetickou hodnotu.

Velikost : L 49 x P 51 x H 114 cm

Dostupné barvy sedadel :
  • prádlo;
  • holubice šedá;
  • antracit;
  • světle šedá.
K dispozici struktura :
  • chromovaný;
  • malované prádlo;
  • antracitová barva.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty