Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 moderní látková židle se sáňkařskou základnou vyrobená v Itálii - Scab Design Lady B

Kód: LADYBPOP2
Kč 22.401,56
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Tkanina a ocel
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
57
Hloubka (cm)
61
Výška (cm)
78
Scab Design

Moderní židle s konstrukcí saní a polstrovanou skořápkou Made in Italy, 2 kusy.

Moderní židle vyrobená v Itálii složená z čalouněné skořepiny s jádrem z technopolymeru a neodnímatelným textilním potahem a konstrukcí saní z ocelové tyče o průměru 11 mm.
Kombinace originálních linií sedáku a neobvyklé kompozice podnože oživuje obzvláště originální a kreativní řešení vybavení, jehož hlavními charakteristikami jsou hledání inovací a modernosti. Aspekt funkčnosti však není opomíjen díky polstrované a čalouněné skořepině navržené tak, aby zajišťovalo pohodlí a přivítání, stejně jako pevnost a pevnost konstrukce.

Velikost : L 57 x P 61 x H 78 cm

Produkt je k dispozici v různých povrchových úpravách : zveme vás do rozevírací nabídky „Sedadlo“ a vyberte požadovanou barvu.

K dispozici struktura :
  • chromovaný;
  • antracitová barva.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty