Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 designová židle s bicolorovým sedákem z polymeru vyrobené v Itálii - Scab Design Zebra

Kód: ZEBRABICOLORE2
Kč 14.132,27
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Polymer a ocel
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
46
Hloubka (cm)
53
Výška (cm)
83
Scab Design

Moderní otočná židle z oceli s polymerovým sedákem Made in Italy, 2 kusy.

Moderní židle vyrobená v Itálii, složená z dvoutónového recyklovatelného polymerního pláště s vnitřní částí v bílém provedení a vnější částí v provedení s lesklým povrchem, k dispozici v různých barvách. Konstrukce je naproti tomu vyrobena z trubkové oceli o průměru 18 mm a přesně to charakterizuje tento objekt, protože je otočný a má kreativní design.
Originální linie základny se mísí s klasičtějšími a nejjednoduššími sedadly, která je obohacena o použití inovativních surovin a zvláštním povrchem, který spolu s nádhernými dostupnými barvami dává život sedadlu s jedinečným stylem schopen zajistit pohodlí. a funkčnost . Podstavec v antracitově lakovaném provedení lze také použít ve venkovním prostředí k obohacení a doplnění vybavení nejrůznějších venkovních prostor.

Velikost : L 46 x P 53 x H 83 cm

Dostupné barvy sedadel :
  • bílá a holubice šedá;
  • bílá a oranžová;
  • Bílá a červená;
  • bílá a pistáciová zelená;
  • bílá a chrpa;
  • bílá a antracitová.
Dostupné povrchové úpravy struktury :
  • chromovaný;
  • antracitová barva.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty