Made in Italy

2 čistě bílé plátěné prostírání s okrajem nebo krajkou, design vyrobený v Itálii - Davincino

  • Made in Italy
  • Kód: DAVINCINO
Kč 1.491,27 Kč 1.864,22 -20%
Materiál 100% len
Barva bílý
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 40
Výška (cm) 50

Obdélníkový prostírání z čistého lnu, hrany s rámem nebo bavlněnou krajkou, luxusní ručně vyrobený design v Itálii, 2 kusy.

Hodnota tradice se snoubí s moderním životním stylem v tomto bílém plátěném prostírání zdobeném přeloženými okraji nebo bavlněnou tylovou krajkou .
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova tohoto produktu ušlechtilého kouzla a vzácné látky .

Doplněk byl vytvořen, aby splnil rostoucí touhu dnešní doby žít každé místo s intenzitou a hlubokou rovnováhou, v harmonickém souboru vylepšení, přírody a pohody.
Díky péči o detaily a autentickému designu , jehož cílem je podstata krásy, se tak rodí autentický a ručně vyrobený produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna . Přirozená nedokonalost materiálu označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek .

Opatření:
  • 40 x 50 cm
Složení:
  • 100% len
Dokončit:
  • s orámovaným okrajem
  • se 100% bavlněnou tylovou krajkou

Užitečné tipy:
Výrobek omyjte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40% C, nebělte, nenamáčejte a nežmýkejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a bez přímého působení slunečního záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: odstíny a odchylky v čase a mezi položkami je třeba považovat za zvláštní vlastnosti produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter