Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 buková designová židle čalouněná látkou Made in Italy - Scab Design Lady B

Kód: LADYBPOP1
Kč 24.475,14
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Tkanina a dřevo
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
57
Hloubka (cm)
60
Výška (cm)
82
Scab Design

Moderní dřevěná židle s polstrovanou a čalouněnou skořápkou Made in Italy, 2 kusy.

Moderní židle vyrobená v Itálii složená z čalouněné skořepiny s jádrem z technopolymeru a neodnímatelným textilním potahem a dřevěnou konstrukcí se čtyřmi nohami. Úžasná kombinace dřeva a povrchové úpravy sedáku vytváří článek s moderním a vytříbeným stylem , jehož hlavním cílem je inovace a originalita . Ideální k dovybavení jídelen nebo kuchyní, které vyžadují elegantní a zároveň kreativní dotek k vytvoření vřelé a příjemné atmosféry zajišťující pohodlné sedadlo.

Velikost : L 57 x P 60 x H 82 cm

Produkt je k dispozici v různých povrchových úpravách : zveme vás do rozevírací nabídky „Sedadlo“ a vyberte požadovanou barvu.

Dostupné povrchové úpravy struktury :
  • bělený buk;
  • černý mořený buk.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty