Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2 bavlněné froté ručníky na ručníky a krajka se směsí okraje - Ginova

Kód: GINOVA1
Kč 3.562,24 Kč 4.904,53 -27%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
100% bavlna, směs lněné hrany a krajky
Barva
retro
Dodací lhůty
5 pracovních týdnů
Délka (cm)
40
Výška (cm)
60
Viadurini Textile

Osuška pro hosty v přírodním bílém froté ručníku s elegantní krajkou, ošumělý elegantní design vyrobený v Itálii, 2 kusy.

Hodnota tradice je kombinována s moderním životním stylem v tomto přírodním bílém froté ručníku pro hosty, s lněným okrajem a elegantní dekorativní krajkou pro styl shabby chic.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova tohoto produktu ušlechtilého kouzla a vzácné látky .

Toto prádlo je ve skutečnosti absolutní modernost , volba žít současný život těch, kteří chtějí strávit chvilku úplné svobody, která vede k vytvoření autentického a ručně vyrobeného produktu v nejvyšší kvalitě .
Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Článek se zrodil s respektem k životnímu prostředí a s přírodou jako s životním stylem k dosažení rovnováhy vitálních energií, v harmonickém souboru vylepšení, přírody a pohody, ve kterém se ekologická udržitelnost stává způsobem, jak být. Pro ty, kteří žijí přítomností očima zítřka, pro ty, kteří žijí svět jako a nekonečný a volný prostor, který nepotřebuje slova.

Opatření:
  • 40 x 60 cm
Složení:
  • Materiál: 100% bavlna
  • Okraj: 50% len a 50% bavlna
  • Krajka: 100% polyamid
Užitečné tipy:
Výrobek omyjte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40% C, nebělte, nenamáčejte a nežmýkejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a bez přímého působení slunečního záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: odstíny a odchylky v čase a mezi položkami je třeba považovat za zvláštní vlastnosti produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů. Naše prádlo je nekonečná moderna. Volba současného životního stylu, pozadí rytmu života. Věnováno těm, kteří prožívají své zkušenosti s prostorem jako okamžik čisté svobody a hledají konkrétnost, která by měla jít se stylem bez kompromisů.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty