Made in Italy

2 bavlněné froté ručníky na obličej s krajkovým a plátěným okrajem - Ginova

  • Made in Italy
  • Kód: GINOVA
Kč 5198,34 Kč 6497,81 -20%
Materiál Okraj ze směsi 100% bavlny, lnu a krajky
Barva zadní
Dodací lhůty 5 pracovních týdnů
Délka (cm) 60
Výška (cm) 100

Přírodní bílý froté ručník na obličej s elegantní ošuntělou elegantní krajkou, luxus vyrobený v Itálii, 2 kusy.

Hodnota tradice je spojena s moderním životním stylem v tomto přírodním bílém froté ručníku na obličej, s lněným okrajem a elegantní dekorativní krajkou pro styl shabby chic.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova tohoto produktu ušlechtilého kouzla a vzácné látky .

Toto prádlo je ve skutečnosti absolutní modernost , volba žít současný život těch, kteří chtějí strávit chvilku úplné svobody, která vede k vytvoření autentického a ručně vyrobeného produktu v nejvyšší kvalitě .
Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Článek se zrodil s respektem k životnímu prostředí a s přírodou jako s životním stylem k dosažení rovnováhy vitálních energií, v harmonickém souboru vylepšení, přírody a pohody, ve kterém se ekologická udržitelnost stává způsobem, jak být. Pro ty, kteří žijí přítomností očima zítřka, pro ty, kteří žijí svět jako a nekonečný a volný prostor, který nepotřebuje slova.

Opatření:
  • 60 x 100 cm
Složení:
  • Materiál: 100% bavlna
  • Okraj: 50% len a 50% bavlna
  • Krajka: 100% polyamid
Užitečné tipy:
Výrobek omyjte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40% C, nebělte, nenamáčejte a nežmýkejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a bez přímého působení slunečního záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: odstíny a odchylky v čase a mezi položkami je třeba považovat za zvláštní vlastnosti produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů. Naše prádlo je nekonečná moderna. Volba současného životního stylu, pozadí rytmu života. Věnováno těm, kteří prožívají své zkušenosti s prostorem jako okamžik čisté svobody a hledají konkrétnost, která by měla jít se stylem bez kompromisů.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter