Made in Italy

16 světel, lustr ze skla a zlata, ručně vyrobený v Itálii - Regina

  • Made in Italy
  • Kód: REGINA2
Kč 396.862,82 Kč 496.078,40 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 146
Hloubka (cm) 146
Výška (cm) 155

16 světelných lustrů z benátského skla a 24k zlata, ručně vyrobeno v Itálii.

Impozantní a elegantní klasický lustr vyrobený v Itálii v Benátkách v ručně vyráběném skle pokrytém 24 karátovým zlatem nanášeným za tepla za horka a detaily v lesklém zlatém kovu . Řešení vybavení s mimořádně vytříbeným estetickým vzhledem, které je schopno obohatit a dokončit velká prostředí, jako jsou vchody, obývací pokoje a jídelny, ve kterých vytváří sugestivní atmosféru minulosti. Spolu s majestátem zlata je design obohacen o zúžená ramena zdobená přívěskovými zvony, které jsou zcela ručně tvarovány pro výsledek vysoké kvality a neocenitelné hodnoty .

Z používání vysoce kvalitních surovin z italského území a ze šikovného zpracování skla zkušenými řemeslníky v tomto odvětví, kteří po celá desetiletí předávali staré tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění, které se vyznačuje efektivitou , funkčností a elegantní estetika . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních, aby se promítly do budoucnosti. Přitom se snoubí vysoké řemeslné zpracování s designem a tradice nachází nový život díky použití inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo, které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje jeho hodnoty autenticity a efektivity .

Žárovka (není součástí dodávky) : 16 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter