Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

15 lustrů z bílého a zlatého lustru z benátského skla, vyrobené v Itálii - Agustina

  • Kód: AGUSTINA3
Kč 368.997,51 Kč 507.236,51 -27%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
Sklo a kov
Dodací lhůty
5/6 pracovních týdnů
Délka (cm)
112
Hloubka (cm)
112
Výška (cm)
194
Viadurini Lighting

15 světelných lustrů z benátského skla a 24k zlata, ručně vyrobeno v Itálii.

Elegantní 15-světelný lustr vyrobený v Itálii v ručně vyrobeném benátském skle v mléčně bílém provedení s vložkami z 24karátového zlata nanášenými za tepla za horka a detaily z leštěného zlatého kovu . Silueta, která se vyvíjí vertikálně, je charakterizována klikatými liniemi a obklopujícími tvary pro výsledek vhodný pro klasický interiér i moderní prostředí. Jeho estetika představuje dynamickou kaskádu tekoucího skla, která obohacuje prostor nádechem nadčasové elegance. Dotek zlata ještě zvyšuje jeho hodnotu a dává život skutečnému uměleckému dílu .

Každý prvek, který tvoří tato úžasná řešení, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru, kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vynalézají, těm, kteří je vyrábějí, a těm, kteří je používají, aby si vytvořili podobnost osobně a trefně, čímž se k nim cítí empatičtí. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , v bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních projekcích směrem k budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení, které reprodukují klasické designy znovu navštívené v moderním klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovka (není součástí dodávky) : 15 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty