Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

12 sklenic na víno a 12 sklenic Tumblers Originální luxusní design - Emporium

Kód: EMPORIUM
Kč 8.337,70 Kč 11.667,61 -29%
včetně DPH
- +
Materiál
vynikající zvukové sklo
Opatření
Průměr 11,5 x 21 cm - kapacita 64 cl
Barva
průhledný
Dodací lhůty
7-10 pracovních dnů
Viadurini Kitchen

Originální sklenice na víno se soustřednými kruhy pro optimální a luxusní ochutnávku, moderní design s sklenicemi na skleničku, 24 kusů.

Služba sestávající z:
  • 12 oslavních sklenic: průměr 11,5 x 21 cm - kapacita 64 cl. Jeho zvláštnost spočívá v noze u základny stonku. Tento prvek může sloužit jako podpora, která doprovází víno k občerstvení, nebo může blokovat pokles kondenzace, pokud je doprovázen lehkou absorpční lepenkou. Vhodné pro pivo, červená vína, spritz a různé aperitivy.
  • 12 sklenic sklenice: průměr 8,9 x H 11 cm - kapacita 45 cl

Tyto čiré a lehké sklenice na víno ve skle pocházejí z rukou jednoduchých mužů oddaných jejich práci, kde se estetická a umělecká hodnota zpracování skla mísí s pečlivým výběrem materiálů.

Inovace v oblasti degustace a služeb vína získaná díky pozornosti tvarů a obsedantnímu hledání lehkosti , z rozšířené kontaktní plochy a zvláštního zvlnění na základně.
Design se liší originalitou a neobvyklým tvarem, který dnes představuje jeho silnou stránku: soustředné kruhy jeden uvnitř druhého, které na sebe navazují na základně nápoje.
Amplituda povrchu, zvlněná zvlněním, upřednostňuje odstředění a okysličování, jakož i vývojovou cestu vína, která ze sníženého prostředí láhve, ve které po dlouhou dobu zůstala, vede k podmínce dokonalé pití .

Navíc tyto zvlnění umožňují sledovat odstíny a odrazy vína, aniž by bylo nutné sklo naklánět. Díky svým technickým a estetickým specifikacím nabízejí tyto sklenice na víno jedinečné a nenapodobitelné zážitky.

Potěšení z ochutnávky se tak spojuje s překvapivou lehkostí a elegancí sklenice a nabízí každému zážitku jedinečný zážitek, od bílého po červené, důležité červené, od aromatických po lihoviny, včetně šumivých vín a šampaňského.

Materiál :
  • Bezolovnaté vynikající zvukové sklo
Jedná se o velmi kvalitní materiál zvolený pro specifické technické vlastnosti maximální transparentnosti, vysoké flexibility, vysoké odolnosti proti rozbití a praní.
Zpracování se provádí mechanicky , ale na vyžádání je k dispozici také verze foukaná do úst. Vyžádejte si nabídku vyplněním příslušného formuláře.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty